Ľudia, sny, veľké činy

(2 recenzie zákazníkov)

8,00

Vypredané

Nie je na sklade

Kategórie:

Popis


Warning: Undefined variable $autori in /www/a/d/u160873/public_html/wp-content/plugins/adventorion/add-post-content.php on line 44

Ľudia, sny, veľké činy

Toto spoločné dielo skupiny autorov predkladá pestrú paletu pútavých príbehov viac či menej známych historických osobností, ktoré svojou odvahou, vytrvalosťou a nezvyčajným nasadením inšpirovali mnoho ľudí. Hrdinovia jednotlivých príbehov prekračujú hranice dobového myslenia a napriek prekážkam idú neochvejne za svojím snom. Osudy týchto výnimočných ľudí majú moc prebudiť túžbu niečo v živote dosiahnuť a svojimi činmi zmeniť tento svet k lepšiemu. Kniha poteší každého, kto chce nielen získať cenné informácie z histórie, ale aj obohatiť svoj život o inšpirujúce myšlienky.

Ďalšie informácie

Strany

240 strán

Rozmery

138x215mm

Väzba

Viazaná

2 recenzie k Ľudia, sny, veľké činy

 1. Jana

  V našej spoločnosti je problémom -nezáujem,apatia,nuda,otrávenosť,ľahostajnosť ku všetkému,rezignácia.Domnievam sa,že mnohému z toho sa dá predísť,ak doprajeme deťom dostatočné bohatstvo zážitkov, hodnotných príbehov a tajomstiev.
  Viesť ich k vďačnosti za to ,čo má. Chápať tajomstvo života-jeho zmysel,kto som,čo je správne,kam nasmerovať svoj život.

 2. Mária

  Výborne a veľmi pútavo napísané príbehy slávnych ľudí. Rada túto knižku dávam ako darček v mojom okolí známych.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Názov:
Ľudia, sny, veľké činy
Autor:
ISBN:
Rozmery (šxv):
138x215 mm
Počet strán:
240
Väzba:
viazaná

Možno by sa Vám páčilo…

 • Príbehy

  Zlaté ruky

  Ak sa niekto narodí v černošskom gete, vyrastá v neúplnej rodine a v škole ho považujú za jedného z najhorších, potom asi nie je ťažké predstaviť si, „čo asi z toho dieťaťa bude“. Život však niekedy prináša nečakané rozuzlenia.