Odpustené

7,00

Posledné kusy na sklade

Zalistuj si v knihe:

Po tom piatku sa Willy dostal za mreže. Bol obvinený z vraždy. Dnes mu horí v srdci túžba šíriť posolstvo o Božej láske a odpustení ľuďom, ktorí nemajú ktovieakú nádej.

Kategórie:

Popis

Odpustené
Willy Ramos

Svedectvo kazateľa z geta

Willy Ramos oslovuje mladých ľudí všade, kam príde. Volajú ho Kazateľ z geta!

„Bol som pri tom, keď môj dobrý kamarát Roland Martinez zabil chlapíka menom Manny. Mohol som zavolať políciu. Ale nezavolal som. Mohol som ho zastaviť. Prečo som to neurobil? Možno preto, že som chcel byť verný krutosti, ktorá vládla na uliciach. Alebo som nechcel zradiť náš pouličný gang. Alebo mi možno múdrosť ulice hovorila: Zlo si radšej nevšímaj. Neurobil som vôbec nič. V ten piatok som jednoducho stál ako prikovaný. Vlastne, ak k vám mám byť úprimný, niečo som urobil. Niečo naozaj strašné. Pozeral som sa. Dokonca som ho držal na zemi, zatiaľ čo Roland ho štyrikrát bodol.“

Na uliciach Miami bol Willy Ramos známy ako gangster, zlodej a opilec. Niekedy bezdomovec, inokedy samovrah. Vždy bol pripravený biť sa. Po tom piatku sa Willy dostal za mreže. Bol obvinený z vraždy. Dnes mu horí v srdci túžba šíriť posolstvo o Božej láske a odpustení ľuďom, ktorí nemajú ktovieakú nádej. Jeho netradičný a priamočiary spôsob kázania mu umožňuje hovoriť aj tam, kde by sa iní neodvážili povedať ani slovo. Ako môže jediný muž zmeniť toľko vecí? Prejdi míľu v jeho topánkach a pozri sa, čo všetko Boh dokáže. Vypočuj si, ako kazateľ z geta predstavuje pravdu o bezpodmienečnej Ježišovej láske novej generácii mladých veriacich.

Willy, jeho manželka Lynette a ich syn Kristián žijú v Orlande na Floride.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Odpustené”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Názov:
Odpustené
Autor:
Willy Ramos
ISBN:
Rozmery (šxv):
145x215 mm
Počet strán:
208
Väzba:
viazaná