Zľava!

Vyhraj život ŠTART

8,00

Úvodná kniha série Vyhraj život vedie čitateľov k ujasneniu si svojich priorít a vyváženiu práce a odpočinku, času na blízkych a miery povinností, ktoré nám prináša život. Kapitoly sa zaoberajú cvičením, výživou, slnečným žiarením, pôsobením vitamínu D, spôsobmi nášho myslenia, vplyvom nádeje, odpustenia a lásky, prekonávaním kríz a hodnotou rodinných vzťahov.

Zalistuj si v knihe:

ukážka

Popis

Vyhraj život ŠTART
John B. Youngberg, Millie Youngbergová, Wes Youngberg

Na ceste za zdravím a uzdravením

Úvodná kniha série Vyhraj život vedie čitateľov k ujasneniu si svojich priorít a vyváženiu práce a odpočinku, času na blízkych a miery povinností, ktoré nám prináša život. Kapitoly sa zaoberajú cvičením, výživou, slnečným žiarením, pôsobením vitamínu D, spôsobmi nášho myslenia, vplyvom nádeje, odpustenia a lásky, prekonávaním kríz a hodnotou rodinných vzťahov. Kniha spája klinické štúdie doktora medicíny Wesa Youngberga s výchovno-vzdelávacími skúsenosťami jeho rodičov Johna a Millie Youngbergovcov, dlhoročných univerzitných profesorov, lektorov a autorov.  Cesta za zdravím a uzdravením v sebe zahŕňa tri fázy: (1) začiatok, (2) napredovanie napriek výzvam a únave, (3) dosiahnutie cieľa. Tieto fázy zodpovedajú trom knihám série Vyhraj život, v ktorých nájdete návody a inšpirácie vo veci vášho zdravia – a to tak telesného, ako aj duševného a duchovného.  Súčasťou každej kapitoly sú otázky na zamyslenie sa a chvíle na osobnú reflexiu. V knihách nájdete nielen mnoho príbehov, informácií, výskumov a inšpiratívnych myšlienok, ale aj čítanie, ktoré vedie k úvahám o tom, čo tieto koncepty znamenajú pre vaše zdravie, šťastie a celistvosť.
John a Millie Youngbergovci sú emeritní profesori na Andrewsovej univerzite v Berrien Springs. Prednášali v 42 krajinách sveta a sú autormi viac než 30 kníh. John sa celý život venuje horolezectvu – popri iných zdolal najvyššie vrcholy v 43 štátov USA. Napriek vyššiemu veku dodnes spoločne s manželkou Millie prednášajú a svojím holistickým prístupom k liečbe pomohli zlepšiť životný štýl a rodinné vzťahy tisícov svojich poslucháčov a čitateľov.
Lekár Wes Youngberg pracoval štrnásť rokov ako misionár na tichomorskom ostrove Guam. V súčasnosti je klinickým profesorom na Lekárskej fakulte Univerzity v Loma Linde. Taktiež je zakladateľom a riaditeľom Americkej lekárskej vysokej školy životného štýlu a riaditeľom Kliniky životného štýlu a nutričnej medicíny v Temecule v americkom štáte Kalifornia.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vyhraj život ŠTART”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Názov:
Vyhraj život ŠTART
Autor:
John B. Youngberg, Millie Youngbergová, Wes Youngberg
ISBN:
Rozmery (šxv):
170x240 mm
Počet strán:
160
Väzba:
viazaná