Zľava!

Zdraví a silní

8,00

 

Zalistuj si v knihe:

Zdraví a silní – ukážka

Kniha Zdraví a silní predstavuje nenahraditeľného výživového sprievodcu celým svetom detstva – od tehotenstva cez dojčenie až po dospievanie.

Popis

Zdraví a silní
George D. Pamplona-Roger

Príručka výživy pre matky, deti a adolescentov

Primeraná výživa v detstve a dospievaní patrí k najlepším nástrojom na boj proti chorobám v neskoršom veku. Rodičia cez ňu odovzdávajú svojim deťom veľký odkaz. Aj preto je dôležité mať prehľad o výžive našich potomkov v rôznych fázach ich vývoja. Práve kniha Zdraví a silní predstavuje nenahraditeľného výživového sprievodcu celým svetom detstva – od tehotenstva cez dojčenie až po dospievanie. Jej čítanie a používanie odporúčaní, ktoré odkrýva, môže mať preventívne až liečebné účinky na budúce zdravie našich detí.
George D. Pamplona-Roger je lekár, chirurg a expert na verejné zdravie. Vo svojej celoživotnej praxi spoznal ľudské telo zvonku aj zvnútra. Ako aktívny pedagóg na poli zdravotnej starostlivosti je povolaný čo najprístupnejšie predstaviť modernú vedu v jazyku, ktorému sa dá ľahko rozumieť. Je autorom kníh Rastliny pre zdravie, Zdravie a sila v potrave a Zdravé telo (vydal Advent-Orion) a mnohých ďalších publikácií, ktoré boli preložené do rôznych svetových jazykov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zdraví a silní”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Názov:
Zdraví a silní
Autor:
George D. Pamplona-Roger
ISBN:
Rozmery (šxv):
200x270 mm
Počet strán:
336
Väzba:
viazaná