Zľava!

Vyhraj život Bež vpred

8,00

Zalistuj si v knihe:

Kniha Bež vpred zo série Vyhraj život prináša ďalšie inšpiratívne témy, ktoré majú úzky súvis s naším zdravím. Opäť sa týkajú nielen výživy a toľko diskutovaného vplyvu génov na zdravie človeka, ale aj psychickej, duchovnej a sociálnej roviny ľudského života.

Popis

Vyhraj život Bež vpred
John B. Youngberg, Millie Youngbergová, Wes Youngberg

Na ceste za zdravím a uzdravením

Kniha Bež vpred zo série Vyhraj život prináša ďalšie inšpiratívne témy, ktoré majú úzky súvis s naším zdravím. Opäť sa týkajú nielen výživy a toľko diskutovaného vplyvu génov na zdravie človeka, ale aj psychickej, duchovnej a sociálnej roviny ľudského života. Autori pripomínajú, že zdravie je podporované aj pocitom šťastia, spokojným partnerským životom, otvorenou a láskyplnou komunikáciou v rodine, širšími sociálnymi väzbami a životom oslobodeným od závislostí. Táto kniha jedinečným spôsobom prepája všetky tieto aspekty a sprevádza čitateľa druhou časťou cesty za zdravím.

Cesta za zdravím a uzdravením má tri fázy: (1) začiatok, (2) postup vpred napriek výzvam a únave a (3) dosiahnutie cieľa. Tieto fázy zodpovedajú trom knihám zo série Vyhraj život; nájdete v nich návod a inšpirácie, ktoré vedú k vášmu celkovému zdraviu – a to tak telesnému, ako aj duševnému a duchovnému. Súčasťou jednotlivých kapitol sú aj otázky na zamyslenie a priestor na osobnú reflexiu. Knihy sú plné nielen množstva príbehov, informácií, výskumov a inšpirujúcich myšlienok, ale aj čítania, ktoré vedie k úvahám o tom, čo načrtnuté koncepty znamenajú pre vaše osobné zdravie, šťastie a celistvosť.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vyhraj život Bež vpred”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Názov:
Vyhraj život Bež vpred
Autor:
John B. Youngberg, Millie Youngbergová, Wes Youngberg
ISBN:
Rozmery (šxv):
170x240 mm
Počet strán:
144
Väzba:
viazaná