Láska, manželstvo a spravodlivosť z viery

(2 recenzie zákazníkov)

5,00

Komunikácia je základom partnerského vzťahu. Ak ho chcete rozvinúť, nesmie vám chýbať komunikácia vertikálne s Bohom ani horizontálne jedného s druhým. Toto je tajomstvo úspešného kresťanského manželstva.

Kategórie:

Popis


Warning: Undefined variable $autori in /www/a/d/u160873/public_html/wp-content/plugins/adventorion/add-post-content.php on line 44

Láska, manželstvo a spravodlivosť z viery

Komunikácia je základom partnerského vzťahu. Ak ho chcete rozvinúť, nesmie vám chýbať komunikácia vertikálne s Bohom ani horizontálne jedného s druhým. Toto je tajomstvo úspešného kresťanského manželstva. Keby partneri po svadbe spolu hovorili aspoň toľko ako pred ňou, bolo by oveľa viac šťastných domovov.
V tejto knihe autor uvažuje o ôsmich hlavných oblastiach, v ktorých zlyháva komunikácia v manželstve. Ukazuje na to, že v týchto oblastiach môže zlyhať aj náš vzťah s Bohom. Úzka podobnosť medzi manželstvom a duchovným vzťahom človeka s Bohom je pozoruhodná. To, čo utvára dobrý vzťah jedného človeka s druhým, formuje aj vzťah človeka s Bohom. Rovnako problémy, ktoré rozkladajú manželstvo, môžu zničiť aj duchovný život.

Ďalšie informácie

Autor

Väzba

viazaná

Strany

84

2 recenzie k Láska, manželstvo a spravodlivosť z viery

  1. Jana

    Tak jednoducho a krásne napísané všetko najdôležitejšie čo by mal vedieť každý kto vstupuje do manželstva. Zároveň každá z 8 oblastí komunikácie nádherne prenesená do praktických rád pre rast aj v manželstve s Kristom. Knihu veľmi odporúčam. Obohatila ma v každej oblasti.

  2. Mária

    Po dlhšej dobe som sa opäť vrátila k stránkam k tejto skvele napísanej knihe, ktorá je veľmi prospešným čítaním pre každý nielen kresťanský manželský pár. :) Veľmi hodnotné a obohacujúce čítanie.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Názov:
Láska, manželstvo a spravodlivosť z viery
Autor:
ISBN:
Rozmery (šxv):
x mm

Možno by sa Vám páčilo…