Cesta lásky

(2 recenzie zákazníkov)

13,00

 

Tretia časť päťzväzkového diela DRÁMA VEKOV je právom považovaná za vrcholný literárny prejav americkej spisovateľky.

Kategórie:

Popis

Cesta lásky
Ellen Gould Whiteová

Tretia časť päťzväzkového diela DRÁMA VEKOV je právom považovaná za vrcholný literárny prejav americkej spisovateľky. Jedinečným spôsobom predstavuje život a dielo osobnosti, ktorá zásadne ovplyvnila históriu ľudstva – Ježiša z Nazareta.
Historická dráma, životopis a príbeh života Ježiša Krista oslovuje čitateľov svojou praktickou jednoduchosťou, zároveň však poskytuje aj hlboký duchovný zážitok. Je vydávaná v mnohých krajinách vo veľkých nákladoch a patrí medzi najrozšírenejšie diela o živote Ježiša z Nazareta.

 

Ďalšie informácie

Rozmery 17 × 24 cm
Strany

568 strán

Väzba

viazaná

Autor

2 recenzie k Cesta lásky

 1. Jana

  Kniha,od ktorej sa nemôžete odpútať. Núti vás ju čítať až do samého konca a prináša mnoho rád a tiež mnoho ľudských príbehov.Odporúčam! Neustále sa k nej budete vracať a vždy v nej objavíte niečo nové. Niečo čo posilní, poteší,povzbudí,inšpiruje,motivuje, vzbudí túžbu ísť za svojím snom. Kniha,ktorá pohladí a zohreje každé srdce.

 2. Dodo

  Cesta lásky ma veľmi milo prekvapila pre schopnosť autorky podať náročné témy veľmi príjemným, jemným a predsa dôrazným spôsobom. Jednotlivé udalosti Ježišovho života sú opísané pútavým spôsobom, ktorý vťahuje čitateľa do centra príbehu, akoby tam sám stál. A navyše, pomedzi riadky sa text obráti smerom k čitateľovi a položí mu pálčivé otázky vo forme výziev, povzbudení, zasľúbení či napomenutí. Čitateľ tak nie je vynechaný z príbehu, ale týmto spôsobom zakomponovaný do deja. Napriek veľkému rozsahu strán, som sa ani chvíľku nenudil ale som knihu skutočne vychutnal a rozšíril si vedomosti aj z tejto dôležitej oblasti. Myslím, že podobný úžitok budete mať z nej každý, kto sa do nej pustí.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Názov:
Cesta lásky
Autor:
Ellen Gould Whiteová
ISBN:
Rozmery (šxv):
170x240 mm
Počet strán:
568
Väzba:
viazaná

Možno by sa Vám páčilo…

 • Viera

  Poslovia nádeje

   

  Štvrtá časť päťzväzkového diela DRÁMA VEKOV tématicky nadväzuje na udalosti po ukrižovaní Ježiša Krista.

 • Viera

  Z tieňa do slávy

   

  V poslednom zväzku Drámy vekov autorka približuje dve tisícročia svetových dejín, ich významné medzníky a niektoré z kľúčových postáv histórie.

 • Viera

  Na úsvite dejín

  vypredané

  Prvá časť päťzväzkového diela DRÁMA VEKOV otvára veľkú panorámu Starej zmluvy. Pútavým spôsobom približuje príbehy od stvorenia sveta po vládu kráľa Dávida.

 • Viera

  Dráma vekov – Sada 5 kníh

   

  Svetoznáma 5-dielna séria kníh DRÁMA VEKOV americkej spisovateľky.

 • Viera

  Zo slávy do tieňa

   

  Druhý zväzok Drámy vekov prevedie čitateľa cez dramatické úseky bohatej minulosti Izraela, od čias slávneho kráľa Šalamúna po príchod Ježiša Krista.