Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

 • Príbehy

  Cheri zázrak z ulice

  Vypredané

  Zalistuj si v knihe:

  Skutočný príbeh mladej ženy hľadajúcej lásku na okraji spoločnosti, na ulici plnej násilia a drog.

 • Príbehy

  Zrodenie hrdinu

  Zalistuj si v knihe:

  Skutočný hrdinský príbeh vojenského zdravotníka Desmonda Dossa. V poslednej a najťažšej skúške sa ocitol počas bojov na Okinave. Svojimi zachraňujúcimi činmi tvárou v tvár zdrvujúcej prevahe si získal úctu a rešpekt nielen tých, ktorí bojovali po jeho boku, ale …

 • Príbehy

  (Ne)poznáš ma?

  Vydajte sa s nami spoznať desať výnimočných Slovákov, ktorí svojou usilovnosťou, cieľavedomosťou, láskou, učenlivosťou, odvahou, vytrvalosťou môžu aj dnes inšpirovať k veľkým činom.

  Zalistuj si v knihe:

  (Ne)poznáš ma? – ukážka

 • Viera

  Sila nádeje

  Zalistuj si v knihe:

  Sila nádeje – ukážka

  Kniha Sila nádeje vám chce pomôcť žiť zmysluplným a úspešným životom. Nájdete v nej odpovede, ktoré vás privedú na cestu pokoja, obnovy a uzdravenia.

  Vypredané

 • Viera

  Zázrak obrátenia

  Posledné kusy na sklade

  Zalistuj si v knihe:

  Učenie o zázraku obrátenia borí všetky falošné nádeje, na ktorých stavajú mnohí kresťania. Zároveň ukazuje, že existuje iná, lepšia cesta. Autor v tejto knihe používa nielen svoje texty, ale i texty ďalších autorov, aby vysvetlil, čo znamená obrátenie a znovuzrodenie do …

 • Viera

  Prekvapení láskou

  Kedy vás naposledy niekto prekvapil láskyplným prejavom? Možno sa vaše dieťa cestou do školy otočilo a zakývalo vám. Alebo vám manžel nečakane priniesol kvety. Alebo ste dostali od rodičov poukaz na dovolenku – len tak, z ničoho nič.

 • Rodina, výchova, vzťahy

  Čas tancovať

  Zalistuj si v knihe:

  … No Martin a Ema vedia, že šťastie iba predstierajú. V skutočnosti čakajú na vhodný okamih, keď budú môcť svojim deťom povedať o chystanom rozvode.

  Kniha bola sfilmovaná: https://www.youtube.com/watch?v=31J0pG48mlc

  Vypredané

 • Rodina, výchova, vzťahy

  Čas objať sa

  Zalistuj si v knihe:

  Čas objať sa – ukážka

  Po prekonaní manželskej krízy Ema a Martin Reynoldsovci prežívajú obdobie radosti a obnovy. Po rokoch prvýkrát nachádzajú čas, aby sa tešili zo života a aby sa spolu objali. Druhý príbeh z pera Karen Kingsburyovej hovorí o nezlomnosti lásky, o sile oddanosti a o úžasnej Božej vernosti.

 • Knihy pre deti

  Ježiš Mesiáš

  Kniha vykresľuje životný príbeh Ježiša. Je to nadčasový príbeh, ktorý sa číta na celom svete. Táto kniha bola vytlačená vo viac ako 99 jazykoch s nákladom 1,4 milióna.