Čas tancovať

(3 recenzie zákazníkov)

11,50

Zalistuj si v knihe:

… No Martin a Ema vedia, že šťastie iba predstierajú. V skutočnosti čakajú na vhodný okamih, keď budú môcť svojim deťom povedať o chystanom rozvode.

Kniha bola sfilmovaná: https://www.youtube.com/watch?v=31J0pG48mlc

Vypredané

Nie je na sklade

Popis

Čas tancovať
Karen Kingsburyová

Pre všetkých v okolí sú vzorom dokonalého páru – obdivujú ich priatelia aj kolegovia, deti si ich vážia. No Martin a Ema vedia, že šťastie iba predstierajú. V skutočnosti čakajú na vhodný okamih, keď budú môcť svojim deťom povedať o chystanom rozvode. Lenže na rodinnom stretnutí, na ktorom má dôjsť k jeho zverejneniu, dcéra Nikol prekvapeným rodičom oznámi, že sa bude vydávať. Ako by jej mohli pokaziť taký krásny moment? Nezostáva nič iné, len naďalej predstierať, že všetko je v poriadku. Čím bližšie je dátum svadby, tým viac sa prehlbuje ich skrývaná bolesť a zúfalstvo. Čo sa stalo s ich láskou? Čo sa stalo s putom, ktoré ich toľké roky spájalo? Je vôbec ešte možné, aby pre nich, tak ako predtým, v mesačnom svetle na starom drevenom móle znovu nastal… čas tancovať?

„Táto kniha vás prinúti premýšľať o svojom živote z iného pohľadu.“

„Kniha Čas tancovať nás pobáda zamyslieť sa nad svojím manželstvom a uvedomiť si svoje omyly.“

„Čas tancovať je silný príbeh o uzdravujúcej sile Božej lásky a sile modlitby.“

Karen Kingsburyová je autorkou viac než päťdesiatich románov, z ktorých mnohé sa stali v Amerike bestsellerom. Podľa New York Times a USA Today patrí k najúspešnejším súčasným spisovateľom. S manželom Donom a so šiestimi deťmi, z ktorých tri sú adoptované, žije na severozápade USA.

3 recenzie k Čas tancovať

 1. Katka

  Dobrý deň!

  “Ježiško” mi priniesol na Vianoce knihu od Karen Kingsburyovej – Čas tancovať.

  Nádherná kniha. O rodine a o Pánu Bohu. Mám prečítaných niekoľko kníh od Kristíny Royovej. Stále som si hovorila, že chýbajú také knihy ako píše Royová, zasadené do dnešnej doby. A táto kniha je to, čo som dávno v kútiku duše hľadala. Prosím, chcem takých kníh ako je táto aj ďalších 20. Najprv knihu Čas tancovať čítala moja svokra, potom ja a už ju má moja kolegynka.
  Teším sa na ďalšie.

 2. janka

  nádherná kniha, ja som ju čítala v českom jazyku a som rada že vyšla i v slovenčine

 3. Daniela

  Prekrásna kniha ,odporúčam čítať všetkým manželkám a predovšetkým manželom na posilnenie lásky , ktorá je oveľa vzácnejšia po rokoch strávených v manželskom zväzku. Všetkým, ktorí veria a uctievajú pravé hodnoty manželstva, želám nádej a veľa smiechu .

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Názov:
Čas tancovať
Autor:
Karen Kingsburyová
ISBN:
978-80-8071-197-9
Rozmery (šxv):
138x215 mm
Počet strán:
340
Väzba:
pevná