Tajomstvo vzťahov

(2 recenzie zákazníkov)

7,50

Potrebujete obnoviť vzťah, ktorý je pre vás dôležitý? Chcete, aby opäť nadobudol hĺbku a silu? Boli by ste radi, keby vám ľudia, ktorí majú pekné vzťahy, prezradili svoje tajomstvo? Túžite prežívať blízkosť a spolupatričnosť s ostatnými? Chcete vidieť, že podľa hodnôt sa dá aj žiť, nielen o nich hovoriť? V tom prípade je táto kniha určená práve vám. Vezmite si ju a prečítajte. Zistíte, že váš život i vaše vzťahy môžu byť lepšie.

Popis

Tajomstvo vzťahov
Karen Flower, Karen Holfordová, Ron Flower

31 námetov na oživenie vzťahov

Veľké lekcie v malých balíkoch. Vznikli na základe skúseností ľudí, ako ste vy. Ľudí, ktorí objavili dôležitý kľúč k obnove a prehlbovaniu vzťahov doma, v práci aj medzi susedmi.
• Potrebujete obnoviť vzťah, ktorý je pre vás dôležitý? Chcete, aby opäť nadobudol hĺbku a silu?
• Boli by ste radi, keby vám ľudia, ktorí majú pekné vzťahy, prezradili svoje tajomstvo?
• Túžite prežívať blízkosť a spolupatričnosť s ostatnými?
• Chcete vidieť, že podľa hodnôt sa dá aj žiť, nielen o nich hovoriť?
V tom prípade je táto kniha určená práve vám. Vezmite si ju a prečítajte. Zistíte, že váš život i vaše vzťahy môžu byť lepšie.

Karen Holfordová spolu s manželom Berniem a troma dospievajúcimi deťmi žijú v Londýne. Karen je terapeutka. Špecializuje sa na prácu s ľuďmi, ktorí majú problémy s pamäťou. Titul M.Sc. zo systemickej psychoterapie a M.A. z pedagogickej a vývinovej psychológie získala na Andrews University. Spolu s Berniem sú certifikovanými lektormi poradenstva pre rodiny. S rodinami pracujú sedemnásť rokov. Karen napísala osem kníh vrátane The Family Book, 100 Quick and Easy Worship Ideas for Kids, 100 Creative Prayer Ideas for Kids and Grown Ups Too. Rada píše, chodí na prechádzky do lesa a šije prešívané prikrývky. Karen a Ron Flowerovci majú dvoch dospelých synov. Karen aj Ron sú certifikovanými lektormi poradenstva pre rodiny. Od roku 1980 sa venujú výchove k rodinnému životu. Vo vyše 80 krajinách organizujú rodinné semináre o manželstve a rodičovstve. Ron získal D.Min. so zameraním na manželstvo a rodinné poradenstvo na Denver Seminary. Karen získala Ph.D. so zameraním na rodinný život na Andrews University. Sú autormi vyše 30 kníh o rodinnom živote, vrátane Love Aflame, Family Faith, Celebrate Marriage!, Family Evangelism and Human Sexuality: Sharing the Wonder of God´s Good Gift with Your Children. Vo svojom voľnom čase si v lese stavajú zrub.

2 recenzie k Tajomstvo vzťahov

  1. Mária

    Výborne napísaná kniha, človek sa v jednotlivých príbehoch môže ľahko nájsť a uvedomiť si kde sám chybu robí. Vrele doporučujem pre všetkých, ktorí majú záujem popracovať na vlastných vzťahoch nielen v rodinách, ale aj v práci ako aj medzi priateľmi a známymi.

  2. Ľubica

    Úžasná kniha o detstve, priateľstvách, rozhovoroch, vzťahoch a hlbokej lásky Pána Ježiša Krista.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Názov:
Tajomstvo vzťahov
Autor:
Karen Flower, Karen Holfordová, Ron Flower
ISBN:
Rozmery (šxv):
138x215 mm
Počet strán:
176
Väzba:
viazaná