Zľava!

Slobodní od závislosti

(1 recenzia zákazníka)

8,00

Zalistuj si v knihe:

Človek túži byť spokojný… Súčasná spoločnosť so svojím konzumným spôsobom života a úpadkom skutočných hodnôt sa vyznačuje aj vzrastom závislostí – sľubujú uspokojenie, ale vyvolávajú jeho opak.

Popis

Slobodní od závislosti
César Gálvez, Rafael Escandón

Človek túži byť spokojný… Súčasná spoločnosť so svojím konzumným spôsobom života a úpadkom skutočných hodnôt sa vyznačuje aj vzrastom závislostí – sľubujú uspokojenie, ale vyvolávajú jeho opak. Našťastie existuje riešenie. Nielen drogy (legálne a nelegálne), ale aj mnohé ďalšie predmety, druhy konania či situácie môžu byť návykové: hra, sex, práca, televízia, násilie… Práve preto sa treba zamerať na samotnú závislosť, čiže na to, čo majú všetky závislosti spoločné, a následne sa ju naučiť prekonať. Kniha Slobodní od závislostí predstavuje pozitívny a praktický prístup ako čeliť drogám či iným závislostiam a ich následkom (vrátane aidsu). Ukazuje tiež, ako zvládnuť a podporiť (seba)ovládanie návykových sklonov človeka.

Ďalšie informácie

Rozmery 17,5 × 25 cm
Strany

192 strán

Väzba

viazaná

Autor

1 recenzia k Slobodní od závislosti

  1. Jana

    Výborná kniha s množstvom praktických informácií do každodenného života.Prevenciou proti takým slabostiam je zdravá komunikácia v rodine spolu s prejavmi nepodmienenej lásky. Ľudia často poznávajú príliš neskoro, že svojej rodine dávali skôr veci než sami seba. Napríklad klíčiaci individualizmus pri počítači by mohol byť odhalený skôr,keby nás viac než výkony našich detí a partnera zaujímali ich potreby a pocity.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Názov:
Slobodní od závislosti
Autor:
César Gálvez, Rafael Escandón
ISBN:
Rozmery (šxv):
175x250 mm
Počet strán:
192
Väzba:
viazaná

Možno by sa Vám páčilo…