Na úsvite dejín

(1 recenzia zákazníka)

10,00

 

Prvá časť päťzväzkového diela DRÁMA VEKOV otvára veľkú panorámu Starej zmluvy. Pútavým spôsobom približuje príbehy od stvorenia sveta po vládu kráľa Dávida.

Popis

Autor: Ellen Gould Whiteová
392 strán, 17 x 24 cm, viazaná

Prvá časť päťzväzkového diela DRÁMA VEKOV otvára veľkú panorámu Starej zmluvy. Pútavým spôsobom približuje príbehy biblických dejín od stvorenia sveta po vládu kráľa Dávida. Všetky tieto udalosti sa odohrali na úsvite ľudských dejín pred niekoľko tisíc rokmi. Napriek tomu sa dotýkajú dnešných zápasov medzi dobrom a zlom, láskou a nenávisťou, vernosťou a zradou, pomstou či odpustením. Je preto pochopiteľné, že tieto inšpirujúce príbehy boli aj filmovo spracované.

 

Ďalšie informácie

Rozmery 17 × 24 cm
Autor

Väzba

viazaná

Strany

568 strán

1 recenzia k Na úsvite dejín

  1. Jana

    Až po prečítaní tejto knihy som poznala význam pozemského svätostánku,ktorý postavil Mojžiš podľa vzoru,ktorý mu Boh ukázal na vrchu Sinaj.Ľudia nemali Písmo,preto boli obradmi,ktoré sa konali vo svätostánku,každý deň poučovaní o veľkých pravdách týkajúcich sa Kristovej smrti a služby.
    Každý predmet poukazoval na Krista i všetko čo súviselo s oblečením a správaním kňaza, malo prítomným pripomínať Božiu svätosť.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…