Zobrazených 1–12 z 79 výsledkov

 • Knihy pre deti

  Dobrodružstvá žabky Žblnky

  Malá dedinka pod horami, kde žije iba zopár obyvateľov, a pre žabky je naozajstným rajom. Rozprestiera sa tam totiž neveľký rybník, v ktorom sa to žabkami iba hemží.

 • Knihy pre deti

  Zajtrajší sen

  Prázdniny na dedine bez internetu? Komu by sa chcelo cestovat na „ďaleký východ“… Matej sa rozhodne,  že to skúsi. A napokon spolu so Sofiou prežijú prázdniny, na ktoré nikdy nezabudnú.

 • Knihy pre deti

  Hnedáčik a nájdená podkova

  Hnedáčik a nájdená podkova je ďalšia zo série obľúbených kníh o kocúrikovi Murkovi a veveričke Ryšavke. 

 • Príbehy

  O kráse človeka

  … dobré skutky, vnútorná krása, nekonečná láska, pomoc trpiacim, materinské srdce, nezlomná vôľa, sila rodiny, starostlivosť, dosahovanie cieľov, šťastie v ťažkostiach, štedrosť, veľké sny, víťazstvo dobra, život….

 • Zľava!
  Knihy so zľavou , Príbehy

  Holub Piero

  Holuby žijúce v kŕdli na morskej pláži postupom času prestanú lietať. Prednosť svojich predkov považujú za zbytočnú, keďže bez námahy majú postarané o zvyšky jedál z neďalekej reštaurácie.

 • Zľava!
  Knihy so zľavou , Príbehy

  Ja som s Tebou, kde si ty?

  Viete, o čo sa môžeme v živote skutočne oprieť? O jeho uisťovanie: „Ja som s tebou.“ 

 • Knihy pre deti

  Psík Haryk a huby

  Psík Haryk s kamarátkou myškou Hryzalkou zistia, či môžu jesť veveričky jedovaté huby. Spoznajú, že v núdzi si kamaráti pomáhajú.

 • Zľava!
  Knihy o zdraví , Knihy so zľavou

  Zdraví a silní

   

  Zalistuj si v knihe:

  Zdraví a silní – ukážka

  Kniha Zdraví a silní predstavuje nenahraditeľného výživového sprievodcu celým svetom detstva – od tehotenstva cez dojčenie až po dospievanie.

 • Zľava!
  Knihy o zdraví , Knihy so zľavou

  Zdravé telo

   

  Zalistuj si v knihe:
  https://www.digitania.eu/1490/428654

  VIDEOUKÁŽKA:  https://www.youtube.com/watch?v=lk6sCabRfMY   

  Kniha Zdravé telo predstavuje ľudské telo ako nesmiernu hodnotu, zameriava sa na funkcie jeho orgánov a častí a ponúka cenné rady na udržanie ich zdravia a funkčnosti.

  Vypredané

 • Zľava!
  Knihy o zdraví , Knihy so zľavou

  Vyhraj život ŠTART

  Úvodná kniha série Vyhraj život vedie čitateľov k ujasneniu si svojich priorít a vyváženiu práce a odpočinku, času na blízkych a miery povinností, ktoré nám prináša život. Kapitoly sa zaoberajú cvičením, výživou, slnečným žiarením, pôsobením vitamínu D, spôsobmi nášho myslenia, vplyvom nádeje, odpustenia a lásky, prekonávaním kríz a hodnotou rodinných vzťahov.

  Zalistuj si v knihe:

  ukážka

 • Zľava!
  Knihy o zdraví , Knihy so zľavou

  Vyhraj život Bež vpred

  Zalistuj si v knihe:

  Kniha Bež vpred zo série Vyhraj život prináša ďalšie inšpiratívne témy, ktoré majú úzky súvis s naším zdravím. Opäť sa týkajú nielen výživy a toľko diskutovaného vplyvu génov na zdravie človeka, ale aj psychickej, duchovnej a sociálnej roviny ľudského života.