Za obzorom 8

0,40

Magazín pre všetkých, ktorí chcú vidieť ďalej.

V prípade, že sa Vám nepodarí odkaz otvoriť, kliknite naň pravým tlačidlom myši a vyberte požadovanú funkciu.

časopis Za obzorom 8 pdf

Popis

Keď nahliadnete do bežnej produkcie časopisov, ktoré sú dostupné v novinových stánkoch, asi dlho budete vyberať vhodný časopis nielen pre vás, ale pre celú rodinu.

Preto prichádzame s ponukou časopisu, ktorý sa nemusíte hanbiť ponúknuť priateľom či vašim deťom. Je to alternatíva k záplave všetkého negatívneho a povrchného čo na nás každý deň útočí zo všetkých strán. S časopisom Za obzorom sa nielen podívate skutočne „za obzor”, ale veríme, že si tiež odpočiniete a trochu sa zastavíte.

Časopis Za obzorom ponúka duchovnú inšpiráciu zo spoločnosti, psychológie, kultúry, médií, vedy, životného štýlu a humanitárnej činnosti.

Nové vydanie magazínu „Za obzorom”, ktoré práve vychádza, prináša rozhovor s novinárkou a fotografkou Lenkou Klipcerovou, ktorá spolupracuje s mnohými českými médiami, najmä s časopismi Reflex a Echo a reláciou Reportéri ČT. Napriek tomu, že ako vojnová spravodajkyňa je mnohokrát konfrontovaná s ľudskou biedou, utrpením a beznádejou, stále verí v lepší svet.  Obsahuje však i mnoho ďalších zaujímavých a inšpiratívnych článkov o tom, ako je tématika slobody uchopená v Biblii, ako prežívať radosť napriek handicapu, ako Sojouner Truth bojovala za práva žien a otrokov, ako nám pravidlá dávajú pocit bezpečia, ako generácia “MAYBE” zápasí s rozhodovaním, ako využiť možnosť voľby, ako naši priekopníci bojovali za slobodu, aký obsah má slovo sloboda, ako zistiť, kde sa stala chyba a ako si zachovať postoj vďačnosti napriek tomu, že žijeme obyčajné životy.

Názov:
Za obzorom 8
Autor:
ISBN:
Rozmery (šxv):
x mm